Відповіді на незручні питання про татуювання і пірсинг

Ці незручні питання!

Відповіді на татуювання та пірсингу Питання Ви боялися запитати.

Є деякі питання про отримання татуювання або пірсинг, які важко, навіть ніяково, щоб запитати. Але це не означає, що вони не дійсні та важливі питання, щоб запитати. Тут питання були задані для вас, і відповіді надаються.

Я хочу, щоб отримати татуювання на стегні, але це означає, мені доведеться йти бездонна? Як я можу отримати цю татуювання, і зберегти свою скромність?
Ви хочете, щоб зробити його легким для ваш художник, щоб дістатися до області татуювання, але ніколи не робити нічого, що змушує вас незручно. Якщо ваш художник змушує вас почувати себе некомфортно, піти.

Це, як кажуть, я думаю, що найкраще для вас, щоб носити в цьому випадку було б спідницю або плаття. Не туго, і не фантазії, хоча. Ви повинні бути в змозі потягнути його нагору досить, і ви не хочете, щоб чорнило на хороший плаття. Якщо ви не можете змиритися з думкою, носити спідницю або плаття, я б з парою шорти, які дійсно вільно в ноги і може бути підтягнутий достатньо.

Витягнувши штани вниз або приймаючи їх буде останній варіант, якщо ви турбуєтеся про показ занадто багато. Я думаю, що інші 2 способи зробити більше сенсу. Ви також можете взяти з собою рушник або ковдру, щоб прикрити свої нижчі ноги, якщо ви трохи сором'язлива - просто скажіть їм, що ви холодно. 😉

Я хочу, щоб отримати ПА (принц Альберт пірсинг), але я чув, що після вам це зробити, ви повинні сісти, щоб помочитися. Це правда?
Іноді це так, особливо в початковий період загоєння пірсингу. Тим не менш, це не означає, що це постійне положення. Багато чоловіків з ПА пірсинг змогли "потяг" себе, щоб контролювати їх потік сечі, так що вони можуть продовжувати стояти. Це може зайняти трохи практики, але це все розум над матерією. Якщо це важливо для вас, щоб стояти, ви зможете знайти спосіб навчити себе зробити це.

Я хотів, щоб отримати татуювання в моїй лобкової області, але я стурбований лобкових волосся. Чи потрібно голити до мого призначення? Що про воском?
У нас було кілька дискусій з цього приводу на дошці оголошень, так що ви могли б дивитися там і прочитати деякі з них. Ви можете знайти посилання на форум на Форум Увійти сторінки, і ви можете просто увійти в якості гостя, щоб прочитати повідомлення там.

Але крім цього, не турбуйтеся про гоління заздалегідь, якщо ви не хочете, щоб. Це, як правило, робота художника - і навіть якщо ви голити заздалегідь, вони, ймовірно, зробити це, коли ви отримаєте в будь-якому випадку, щоб переконатися, що це ідеально гладкою, перш ніж вони починають. Так лобкові волосся трохи важко голитися, я впевнений, що вони будуть цінувати вас, принаймні дати їм фору гоління деякі до прибуття, якщо у вас є багато, щоб видалити.

Після того, як татуювання, ви не зможете голитися принаймні пару тижнів, і це може бути незручно, але не зашкодить вашій татуювання. Ви не хочете, щоб поголитися, поки немає ніякого ризику заподіяння шкоди татуювання - ви можете знайти цю інформацію в статті, Коли це безпечно голитися?.

Я хочу, щоб мій ніс прокололи, але у мене є алергії та застуди отримати в зимовий час. Як ви сякатися?
Після того, як ніс (ніздрі або перегородки) пірсинг зажила, сморканія так само просто, як якби він не прокололи. Ювелірні вироби насправді не отримати в дорозі, і ви дізнаєтеся, щоб обійти це, якщо він робить. Але перші кілька тижнів, під час процесу загоєння, це буде важко, щоб полегшити ваші синуси. Найкраще тримати це на увазі при прийнятті зустріч, щоб ваш ніс прокололи - пік сезону алергії або сезону грипу не хороший час, щоб зробити це.

Отримання пірсинг може навіть знизити вашу імунну систему і зробити вас більш схильні до хвороби. Візьміть вітаміни, щоб зберегти вашу імунну систему здоровою і йти в ногу з алергією ліки, щоб уникнути надмірного слиз в пазухи. Якщо ви повинні підірвати, зробити так уважно і ретельно чистити пірсинг пізніше.

Я думав про отримання татуювання на мій член. Я повинен бути зводити для них, щоб зробити це?
Мій друг (художник татуювання і пірсинг) Джеррі відповідає на це один з "[Це] не повинно бути важко (зводити). Тим не менш, це не повинні бути розтягнуті тугий; Метод залишитися в уяві. "Отже, те, що він означає, що художник, який, безсумнівно, (і краще б) досвід в такого роду татуювання буде робити все необхідне, щоб зберегти шкіру жорсткою для хороший, чистий татуювання. Це не є необхідним для Вас, щоб зробити, або турбуватися, що завгодно.

Якщо я мій член татуювання або пірсинг, я боюся, я міг би збудитися, коли художник зачіпає мене. Як я можу запобігти цьому, або те, що я повинен робити, якщо це трапиться?

Джеррі Також відповідає на це питання, кажучи, "Якщо хлопець включений, це людська реакція. Якщо снаряд знаходиться [жінки] просто посміхнутися; Якщо людина, (залежно від сексуальних уподобань) посміхатися або вибачитися. Більшість професійних художників зрозуміти ці речі, і не приймати їх особисто. "Іншими словами, не переживайте!

Ця запис була опублікована в пірсинг 101 . Закладка Постійне посилання .

Коментарі закриті.