5 Dövme - 5 Deneyimleri

Birkaç çünkü Vay be, ben gerçekten yazmak zorunda onlara dövme aptal bok olsun tüm kaybedenler hakkında okuduktan sonra. Ben gerçekten, ama, söylemek gerekir dövmeler en orijinal ya da anlamlı değil bana, ama ilerleme var.

Tamam-ı 5 dövmeler bakildi. Onlardan hikayeleri anlatmak olacaktır.

Ben gençken, hiç, ben bir dövme olsun hiç düşünmemiştim. Ben onlar aptal olduğunu ve sadece kendimi daha düşük seviyede olan insanlar için düşündüm. Sonra üniversiteye gittim. Bir dönem Wisconsin Madison Üniversitesi katıldıktan sonra, ben bir dövme istedim. Muhtemelen uyum, ya da farklı hissediyorum. Herhangi bir derin manevi anlam ya da gerek yok gerçekten. Ben ne istediğini hakkında bir kaç ay düşündüm ve bir karar geldi. Ben bunun altında kelime "Invictus" ile Phoenix istedi. Invictus yenilmez Latince. Eşim, zaman kız, o iyi olduğunu söyledi bir dükkana gitmişti. Mavi Lotus çok profesyonel ve hastane düzeyinde temiz. Ben gittim ve eşim ile dövme olan sanatçı yoktu, ama bugün bu dövme istedim, bu yüzden diğer sanatçılardan biri yerleşti. O ben istediğim boyutu istemişti anka tasarım yapamadık söyledi, bu yüzden sadece yazı ile gitmeye karar verdi. şablon benim sağ omuz gitti ve süreç başladı. Yaklaşık on dakika sonra bitti. Ben bu olabilir gibi küçük benim ilk dövmesi vardı. Ben adama 50 $ ödedi ve benim neşeli yolda oldu. Bunun üzerine tertemiz bunun dikkat, yıkama ve koyarak losyon aldı.

Şimdi, dövme beni vardı. Ben ne vardı memnun oldu, ama ben gerçekten phoenix istedim. Altı yaklaşık yedi ay sonra Yani ben gidip onu almaya karar verdi. Bu sefer daha büyük ve benim kürek kemikleri arasında merkezli sırtımda. Ben yaptım bu sefer eşim gitmişti sanatçı olsun. Zengin, harika. Tutum Çok iyi ve istediğini elde etmek sizinle birlikte çalışmak için çok istekli. Ben sadece 200 $ harcamak istedim o buna göre büyüklüğünde. Sonra ben sırtımda bakmak daha iyi olurdu, böylece o büyük yapılmış olduğunu öğrendim. Bu gerçek bir sanatçı işareti ve bir işadamı. O sadece daha iyi olmazdı emin olmak için cebinde bir hit almaya istekli oldu. Bu dövme çok daha acı benim son on dakikalık bir deneyim daha oldu. Ben yaklaşık 2.5 saat sürdü. Omurga ve yumuşak dokuda omurganın her iki tarafında çok acı alanlardır. Biz bitmiş ve harika görünüyordu. Ben Rich'in elini sıktı ve geri olacağını biliyordum.

Bir sonraki dövme bir aşiret parçası oldu. Evet, neredeyse gezegendeki her dövmeli insan bir aşiret parçası vardır gibi. Bu geniş süpürme hatları ile benim sol omuz kaplı. O sırtıma daha dövme olarak çok daha hoş bir nokta oldu. Ben gerçekten baktım yolu sevdim ve ben başka bir dövme almak istedim aslında başka bu dövme almak için iyi bir nedeni var. Bana 150 $ maliyet ve zengin şimdi benim resmi dövme sanatçısı oldu.

Bir sonraki dövme kayıp ve keder doğdu. Dedem öldüğünde, onu bir yıl önce geçmişti benim büyükannemi hatırlıyorum bir şey istedim. Benim soyadı ve öldüler tarihleri ​​ile bir blok üzerinde duran, benim fikrim, yaymak kanatları ve elleri ile bir melek Rich söyledi. Biz o kadar çizim ve benim memnuniyeti için verdiği birkaç saat geçirdim. Bu genelinde altı inç, yaklaşık 13 santim boyunda, BIG ve doğru benim anka altında gidiyordu. Başka bir arka dövme için ileriye değil, ama benim dedesi kalıcı bir anıt oluşturmak için belirlendi. Yaklaşık 2 saat 15 dakika sürdü. Bu çok, çok acı vericiydi. Aklımda senin çerçeve miktarı ile yapmak için harika bir anlaşma vardır bence acı hissediyorum. Hala benim dedesi hakkında üzülmüştü ve alt sırt üst daha da kötüdür. Ben onların alt arkasındaki dövme olsun kızlar için azami saygı var. Bu parkta bir yürüyüş değil. Sonunda neredeyse gözyaşları içinde, ama sonra zengin diye yapıldığını söyledi. I g olmuştur! Aynaya baktığımda delikanlı ve kendinden geçmişti. Muhteşemdi. Zengin o kadar iyi çıktı nasıl çok memnun oldu.

Yani oldukça acı deneyimden sonra ben dövme alıyorum bir mola biraz aldı, ama er ya da ikinci dövme böcek ısırıkları tekrar söyledi. Şimdi dövme konusunda ciddi başlamıştı, bu yüzden arka parça istedi. Bir geri parça tam arka dövme olduğunu. Ben nasıl phoenix ve büyük bir parça haline melek dahil etmek istedim ve ne bir fikrim yoktu, bu yüzden Zengin ile oturdu. Biz birkaç saat bir gün geçirdim ve bir çift sonraki ve gerçekten harika bir fikir geldi. Zaten anka melek dışarı yükseliyordu benziyordu, bu yüzden melek ve tüm anka etrafında ışık ve renk bir patlama dalgası ile şehir sahne yakıp aşağı koşmak karar verdi. William Ernest Henley şiiri Invictus son iki çizgi ile üst üzerinde bir afiş her şeyi çerçeve olacaktır. "Ben ruhumun kaptanı benim, benim kaderimin efendisi."

Tüm biz iki ya da üç saatlik oturumlar halinde kırılmış sırtımda 25 saat toplam geçirdi düşünüyorum söyledi. Eğer sırtında merkezine doğru ve aşağı gitmek kadarıyla ağrı sorunu gider gibi, o kadar artar. Geri parçası üzerinden eşim, yarım nişanlı olunca Ayrıca, biz dövme eşleşen var. Latince ifade "aşk yener tüm" sağ gömlek çizgisinin üzerinde bizim sol kollarına dövme edildi.

Bu benim geçerli proje için bize getiriyor. Ben dövmeleri seviyorum ve hiç kimse benim görebiliyordu nefret ediyordu. Ben parça ve bunu görebiliyordu benim Makine Mühendisliği sınıflarında kimse geri *** ing af vardı. Sokakta hiç kimse önemli dövme benim için ne kadar biliyordu. Yani deli büyük bir karar, ben bir kol almaya gidiyordu. (Manşet bütün kol kapsayan bir dövme parçası, omuz.) Ben sağ kolumu seçtim sadece yalnız Invictus omzumda üstünde karalanmış beri. dövme fikri Herbert Draper boyama, Icarus için Lament geldi. Zengin kendisine birkaç değişiklik yapılmış ve biz başladık. kol çok daha az ağrılı arka fazladır. Bu oturumlar Sırtımda parça oturumları çok daha kolay. Yani, benim kovan içine yaklaşık 17 saat yaşıyorum, ve gitmek için daha yaklaşık 13 var.

İşte benim dövme deneyimleri öğrendiklerini bir özetidir:

Daha büyük 1. iyidir. Onlar sadece size daha fazla para kazanmak için çalışmıyoruz. vücudunuzun parçaları düşündüğünüzden daha büyük ve deri denizin ortasında bir inç dövme ile bir inç koyarak boşluk doldurur güzel bir büyük bir görüntü olarak iyi bakmak için gitmiyor. Ayrıca, sanatçı büyük bir dövme daha fazla detay eklemek mümkün olacak.

2. Size biraz para mal olacak. Benim dövmeler binlerce geçirdim, ama uzun vadede, onlar edeceğiz başka bir şey daha ucuzdur satın . Onlar sonsuza dek!

3. Oran size ilk konum birbiri ardına almak isteyeceksiniz vardır. Neden bilmiyorum, ama ben hiç konuştum herkes dövmeler addicting söylüyor.

4. FLASH GET ETMEYİN. Orijinal bir şey ve kendi düşünün. Genel bir fikir var ve daha sonra sizin için sanatçı tasarım şey var. Onlar bunu takdir edecek ve daha sonra dünyada hiç kimse olan bir şey olacak. Sadece "Ben o bir tane istiyorum" değil, dövme anlam çeşit var olun

5. Başka Tüm diğer bok herkes her zaman diyor ki: Onlar, filan, sonrası bakım, falan filan steril olduğundan emin olun, sizin sanatçı araştırma.

Yani orada, bir dövme bağımlıları itiraf var. Ben dövme ile iyi bir deneyim var umut ve ben seni seviyorum ve çok benim yaptığım gibi onlara saygı gelmek umuyoruz.

-Andrew

Bu yazı gönderilmiş Tattoo 101 . Bookmark permalink .

Yoruma kapalı.