Dr Numb Tetovanie a piercing Guide

Táto stránka bude vám na správnej ceste k učeniu o tetovanie a / alebo piercing v jednoduchej, ale komplexné podobe. Tieto články sú navrhnuté s začiatočník v mysli a sú písané tak, aby poskytoval potrebné informácie, bez príliš zaťažujúce zbytočnými detaily.

DR. Numb lokálneho anestetika CREAM

Lokálneho anestetika Tetovanie
Prenikavý Tattoo Odstránenie
Depilácia Voskovanie
Trvalé Cosmetics Ostatné drobné chirurgické zákroky

Body Piercing 101

Tattoo 101


Body Piercing 101 - Plánovanie, Získanie a Starostlivosť o nový Piercing

Ak máte záujem o získanie piercing, ale nie sú istí, kde začať, ste na správnom mieste. Tieto stránky vám pomôže naučiť sa základy piercingu ktoré vám pomôžu mať dobré skúsenosti.
Ako bezpečne Stretch piercing
Ak máte záujem o strečing piercing, tam sú veci, čo potrebujete vedieť skôr, ako urobíte konečné rozhodnutie. Tento článok pojednáva o najlepší a najhorší spôsob, ako natiahnuť piercing a poskytuje odporúčania, ako zistiť, či preťahovanie je tou pravou voľbou pre vás.
Body Piercing Základy pre začiatočníkov
Ak uvažujete o získanie piercing a majú otázky, čo potrebujete zodpovedané, bude tento index dovedie k informáciám, ktoré potrebujete.

Všetko o bradavky piercing
V reakcii na mnoho e-mailov som dostal, tu sú najčastejšie piercing bradavky otázky zodpovedané.
Trápne otázky!
Tam sú niektoré otázky ohľadom získania tetovanie alebo piercing, ktoré sú ťažké, dokonca aj trápne, sa opýtať. Ale to neznamená, že to nie je platná a dôležitá. Tu nájdete tie otázky položené, a odpovedal, pre vás.
Genitálne piercing pre mužov a ženy
Ak uvažujete o získanie piercing v genitálnej oblasti, je tu niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť ako prvý. Zistite si, čo piercing sú k dispozícii a čo možno riziká a obmedzenia ísť s každým z nich.
Ako sa vám nahovoriť labret?
Mohlo by sa zdať ako hlúpa otázka, kým ste zistili, je odpoveď.
Ako otvoriť a zmeniť svoj ​​CBR šperky
CBRs (zajatí korálku krúžky), môže byť trochu zradné vynášanie a uvedenie v. Aj keď je to vždy vhodné nechať váš priebojník to pre vás, tam príde čas, kedy sme sa všetci musíme zmeniť náš vlastný šperky. Aspoň sa dozvedieť, ako to urobiť správne, takže nemusíte zraniť seba alebo zničiť vaše šperky.
Piercing - The Gun Vs. Ihla
Piercing zbraň je široko používaný v Mall a obchodných domoch - a profesionálne piercing umelci chcú vidieť, že zakázané. Prečo? Zistite, prečo zbraň je tak nebezpečné a ako ihla porovnáva.
Piercing Galéria
Ak chcete získať nápady pre piercing, alebo si len chcete vidieť, ako konkrétne piercing vyzerá v "reálnom živote", pozrite sa na galériu. Fotografie predložené fanúšikov a umelci z celého sveta.
Piercing pre začiatočníkov
Táto príručka s konvenčnými piercing dostane ste začal v správnom smere. Zistite si, čo potrebujete vedieť, ako si nechať cudzinec hrabať diery v tebe.
Piercing ucha - čo a kde sú
Viete, koľko je to možné piercing sú v jednej malej ucho? Poznáte svoje ulity z vášho daith? Ak tomu tak nie je, táto detailné informácie príručka k uchu je pre vás.
Mali by ste Tip vaše tetovanie alebo piercing umelca?
Ak by ste tip tetovanie alebo piercing umelca? Zistite si, čo odborníci myslia o tom a tom, ako si môžete dať to najlepšie tip bez výdavkov navyše desetník.

Tattoo 101 - Plánovanie, Získanie a Starostlivosť o Tattoo

Ak ste k myšlienke získanie tetovanie nový, je tu oveľa viac, čo potrebujete vedieť, než len to, čo návrh sa chcete dostať. Tu sú základy, ktoré potrebujete naučiť pred prijatím tejto úlohy pustiť.
Ako sa dobre Clean Obrázok tetovanie
Užívanie dobrý, čistý obraz vášho tetovanie nemusí byť ťažké, ale existuje veľa spoločných chýb, ktorých sa, že výsledok v zlej kvalite fotografií. Tu je niekoľko tipov na prijatie záber tetovanie, ktoré robí umelcovej tvorby spravodlivosť.
Tattoo Etiketa - tetovanie Vents O neúctivý klientmi
Keď sa tetovanie robí chybu, to sa stáva titulok správy. Ale väčšina tetovanie umelci vysporiadať s množstvom nepríjemných klientov na dennej báze, a nikto nevenuje pozornosť. Tu a tam, umelec dostane do bodu, kedy členské štáty prijali rovnako ako oni môžu zvládnuť a majú ventilovať. A medzi nadávkám a reval, tam sú slová múdrosti, že všetci z nás by mal vziať k srdcu. Tu sú niektoré perly múdrosti od tetovania na hrane.

Kompletný sprievodca k získaniu tetovanie
Ak máte otázky týkajúce sa získania tetovanie, to je miesto, kde nájdete odpovede.
Ktorý Hurts More - Osnova alebo tieňovanie?
Má tieňovanie tetovanie bolieť viac či menej, ako navrhovať?
Získanie tetovanie - krok za krokom procesu
Fotografie a explanantions z celého procesu získania tetovanie od vyplnenia papierovanie, aby vyšla s čerstvým novým atramentom.
Sprievodca pre začiatočníkov k získaniu tetovanie
Kde začať a čo robiť, ako sa vaše prvé tetovanie. Odpovede na najčastejšie otázky, a záchranu informácie, ktoré ste ani nevedela, že ste potrebovali.
Flash Faux Pas a Tattoo etiketa
Niektorí ľudia sa stali veľmi lenivý a príliš spoliehajú na blesk pre voľbu svoje tetovanie - alebo ešte horšie, kradnú niekoho iného tetovanie.
Darcovstvo krvi a tetovanie
Bohužiaľ, nové tetovanie a darcovstvo krvi jednoducho nejdú k sebe. Ak uvažujete buď jeden v blízkej budúcnosti, je tu nejaké jedlo na zamyslenie.
Body Art pre začiatočníkov
Táto funkcia je určená len pre začiatočníkov. Je odpovede na najčastejšie kladené otázky a dokonca aj niektoré veci, ktoré si neuvedomil, čo potrebujete vedieť. Prečítajte si, ako si vybrať čistú štúdio a renomovanej umelcov, aby od získania ochorenia alebo zlé tetovanie.
Bullsh% #! - Semi Permanentné tetovanie
Cez povesti, že tam je druh semi-permanentné tetovanie, ktoré trvá len niekoľko mesiacov alebo rokov, to nie je nič viac než podvod.
Kupujúci Pozor: Vedieť, čo ste sa dostal
Než sa dostanete ten krásny čínsky alebo Kanji tetovanie, uistite sa, že presne viete, čo ste sa dostal, alebo by ste mohli skončiť červená v tvári.
Presvedčiť vaši rodičia?
Chceš tetovanie alebo piercing naozaj zlé, ale mama a otec povedať nie. Ako sa môžete presvedčiť, aby vám to urobil? Tu sú niektoré užitočné rady pre úvaha sa na ľudí.
Trápne otázky!
Tam sú niektoré otázky ohľadom získania tetovanie alebo piercing, ktoré sú ťažké, dokonca aj trápne, sa opýtať. Ale to neznamená, že to nie je platná a dôležitá. Tu nájdete tie otázky položené, a odpovedal, pre vás.
Koľko to naozaj bolelo ???
Ak máte obavy o bolesti podieľajú na získavanie tetovanie, nech to pomôže vám zrušil svoje obavy. To vám pomôže dať bolesť do perspektívy a dá vám ďalšie veci zamerať.
Ink Chémia - Čo je v tetovanie?
Čo vy neviete môže ublížiť - z chémie Sprievodca, Anne Marie Helmenstine.
Lokálne anestetiká, ako je EMLA krém a lidokaínu sú nádherné výrobky pre lekárske pacientov, ale oni majú žiadne miesto v tetovanie priemysle?
Osobné referencie a skúsenosti
Stále si nie ste istí? Prečítajte si tieto skúsenosti a získať nejaké praktické rady od iných, ktoré už "tam bol."
Mali by ste Tip vaše tetovanie alebo piercing umelca?
Ak by ste tip tetovanie alebo piercing umelca? Zistite si, čo odborníci myslia o tom a tom, ako si môžete dať to najlepšie tip bez výdavkov navyše desetník.
Tattoo Galéria
Ak hľadáte nápady pre vaše tetovanie, pozrite sa na galériu. Prezrite si prostredníctvom fotografií umenia tetovania predloženej umelci a fanúšikovia z celého sveta. Pozri krásnu prácu z niektorej z najlepších umelcov.
Tetovanie a Opaľovací
Ak máte tetovanie, ktoré chcete ďalej hľadať pekné, možno budete chcieť myslieť dvakrát pred vami slnečné kúpať alebo navštíviť solárium.
Tetovanie: Nie Hands, žiadne nohy, No Face - Prečo?
Mnoho štúdiá majú politiky proti robí tetovanie na rukách, nohách alebo tváre. Niektorí umelci cítiť dostatočne silno o tom odmietnuť potenciálne obchod tým, že odmietla vykonať tento typ tetovanie. Ale čo je veľký problém?
Tattoo Process
Neviem, čo očakávať? Tento článok vám povie, krok za krokom, s fotkami, presne tak, ako sa tetovanie aplikuje od začiatku do konca.
Hmotnosť Kolísanie & Stretch Marks
Viac odpovedí na vaše trápne otázky, tento týždeň sa zameriava na váhu fluktuačného a strií. Ako môžu mať vplyv na existujúce tetovanie, a môže pretiahnuť známky byť vytetovať cez?
Čo by ste mali vedieť o Tá Moko (Maori) Tattoo
Hovorí sa, že imitácia je najúprimnejšiu formou lichotenie. V niektorých prípadoch, je to pravda. Ale sú tu aj prípady, keď imitácia je vlastne urážka, nie lichotenie. Maori Tá Moko je jeden z tých prípadov.
Ak je to bezpečné, aby Oholiť Again?
Diskové môžu byť svrbivé a nepríjemné, ale určite bije havarované tetovanie pred predčasným holenie.

Komentáre sú uzavreté.