Pīrsings Gun Vs. Adatu

Pīrsings pistoles ir izmantoti gadiem Mall un lielveikalos pīrsings visu vecumu cilvēkiem. Šodien, lai gan, profesionālā organizācija piercers vēlaties redzēt ieroci aizliegta. Kāpēc?

Es runāju ar dāma (kas paliek nezināms), kurš strādā kādā rotaslietas boutique vietējā Mall. Viņa teica, ka viņa ir darījis pīrsingu tur tagad apmēram 6 mēnešus. Viņas "apmācība" paņēma visas 2 nedēļas, kas sastāvēja no skatoties citiem un praktizē uz rotaļu lācīti. (Vai ne?) Lai gan viņa apgalvo, ka šajā laikā viņa ir pīrsings viņa ir tikai gotten vienu sūdzību, tas nenozīmē, ka šī procedūra ir pilnīgi droša.

Pirmā problēma, kad runa ir pīrsings ir sterilizācija. Jebkurš no procedūras veida, kas ietver saskarsmi ar asinīm vai ķermeņa šķidrumiem ir nepieciešams stingri ievērot savstarpējās piesārņojuma novēršanu. Pīrsings ieroči parasti tiek veikti ar plastmasas un to nevar sterilizēt autoklāvā. Protams, viņi noslaukiet to ar alkoholu vai antiseptisku starp vajadzībām, bet cik sterils ir tas, ka? Tas nav nepamatoti uzminēt, ka 2 nedēļu apmācības kursu, šie Mall piercists netiek mācīts par infekciju kontroles un patogēniem asinīm. Quick noslaukiet ar sterilu tamponu nav efektīva, lai pretotos slimību pārnēsātāju asinis.

Daži apgalvo, ka pīrsings lielgabals nekad nonāk saskarē tieši ar klienta ādas. Tas varētu būt taisnība, bet piercers rokas darīt - ja viņi pieskarties klientiem ādu un pēc tam pieskarties ieroci, pistole tagad piesārņots. Periods. Un, kad lielgabals vada stud caur miesu, ja āda sāk asiņot nav veids, kā zināt, vai sīkas daļiņas asins varēja izkliedētas gaisā piesārņojot visu ap to.

Bet vai nav Gun Hurt mazāk?
Sterilitāte ir tikai viena no iespējamām problēmām ar lielgabals pīrsingu. Audu trauma ir vēl viens. Lielgabals spēki neass stud caur ādu, izraisot to burtiski kraķis lai dotu vietu rotaslietas. Tad, tas saspiež aizmugurē rotaslietas vietā cieši jāpieguļ ādai, ļaujot nekādu ceļu jaunais brūce elpot un dziedēt pareizi. Klients tiek teicis, lai ieslēgtu rotaslietas pāris reizes dienā, kas tikai vēl vairāk nospiež augošās baktērijas uz brūces, kas izraisa infekciju.

Tiesa, daudzi klienti saņemtu sadursta ar ieročiem un nekad nekādas problēmas ar to. Bet kāpēc sevi riskam, ja ir drošāka, mazāk sāpīgs veids, kā iet par to?

Kāpēc Adata ir tik daudz labāk
Salīdzinājumā ar divu nedēļu apmācības Mall caurumotājs, profesionāla organizācija caurumotājs iet cauri plašas mācības, kas var ilgt tik ilgi, kamēr diviem vai trim gadiem. Viņi mācās par cilvēka ķermeni un kā pīrsingi ietekmē asinsrites sistēmu. Viņi mācās, kā izvairīties no hitting nervus, kas var izraisīt stipras sāpes klientam. Vissvarīgākais, viņi uzzina par pārrobežu contamanation novēršanas un kā pareizi sterilizēt savus instrumentus. Jebkas, kas skar klientu, ka nevar autoklavētā tiek izmest nekavējoties. Darba stacijas ir pilnībā dezinficēti pirms un pēc katra caurduršanas procedūru.

Pīrsings process pats par sevi ir arī daudz drošāk un mazāk sāpīgi, nekā ar trulu stud piespiedu caur ādu. Pīrsings adata ir faktiski dobi un ļoti asas. Tas šķēles caur ādu, droši spiežot audus malā, lai dotu vietu rotaslietas jāievieto. Tas var neizklausās pārāk pievilcīgs, bet tas ir tiešām ļoti ātrs process un metode ir praktiski nesāpīga vairumam ķermeņa daļām.

Rotaslietas, kas tiek izmantots profesionālajā pīrsings veikalos ir arī daudz labāk par jums. Barbells un Nebrīvē Pērles Gredzeni ir speciāli izstrādātas, lai varētu izņemt netīrumiem un baktērijām efektīvi sadzīšanas procesā. Pieļaujot pilnu kustību rotaslietas padara to daudz vieglāk, lai jūs varētu tīrīt bez counter-produktīvi stumšanas vairāk baktērijas uz Pierce. Šie metāli, kas tiek izmantoti šajā rotaslietas ir arī labāk par jūsu ādu un mazāka iespēja izraisīt reakciju. Augstas kvalitātes ķirurģijas Stainless Steel un pat titāna (kas ir praktiski niķeļa-free) sniegt Jums vislabāko izredzes infekcijas un reakcijas-free pīrsingu.

Lai gan tā ir taisnība, ka profesionāli pīrsings cenas palaist augstākas nekā veikta Mall veikalos, kāpēc laist cenu par savu drošību un labklājību? Kvalitāte un personalizētu pakalpojumu jūs saņemat, dodoties uz profesionālo noteikti ir vērts dažas papildu dolāru. Šie apmācītie speciālisti ir arī priecīgi ar jums, ja jums ir kādi jautājumi vai komplikācijas. Jūsu mall caurumotājs varētu piedāvāt savu viedokli par to, kā izturēties pret infekciju, bet kas, Jūsuprāt, būs vairāk kvalificēts, lai palīdzētu jums? Atbilde ir acīmredzama.

Šis ieraksts tika publicēta in Body Pīrsings 101 . Grāmatzīme Permalink .

Komentāri ir slēgti.