5 خال کوبی های کشتار - 5 تجارب

وای، پس از خواندن در مورد تمام بازنده که به تلخه احمق خالکوبی بر روی آنها من واقعا تا به حال به ارسال در. من واقعا باید می گویند که، هر چند، چون من چند خالکوبی بر من که اصلی ترین و یا معنی دار نیست، اما من پیشرفت کرده ام.

OK- من در مجموع از 5 خالکوبی. من داستان های آنها را بازشماری.

وقتی من جوانتر بودم من هرگز، هرگز، فکر می کردم که من یک خال کوبی دریافت کنید. من فکر کردم که فقط برای افرادی که در سطح پایین تر از خودم بود گنگ بودند. سپس من به کالج رفت. پس از حضور در دانشگاه ویسکانسین مدیسون برای یک ترم، من می خواستم یک خال کوبی. احتمالا به جا در، و یا احساس متفاوت است. نه واقعا هیچ معنایی معنوی عمیق و یا نیاز به. من برای چند ماه در مورد آنچه من می خواستم فکر کردم، و به یک تصمیم آمد. من با کلمه "شکستناپذیر" زیر آن را می خواستم یک ققنوس. شکستناپذیر لاتین برای شکست ناپذیر است. همسر من، دوست دختر در آن زمان، به یک فروشگاه است که او گفت: خوب بود رفته بود. آبی لوتوس بسیار حرفه ای است و سطح بیمارستان تمیز. من در رفت و هنرمندی که همسر من با خالکوبی شده بود وجود دارد، اما من می خواستم این خال کوبی امروز، بنابراین من برای یکی از هنرمندان دیگر حل و فصل. او به من گفت که او می تواند طراحی ققنوس من به اندازه من می خواستم ازشون خواسته بود انجام نشده است، بنابراین من تصمیم به فقط با حروف بروید. استنسیل بر روی شانه راست من رفت و روند آغاز شد. درباره ده دقیقه بعد آن را بیش از بود. من بسیار برای اولین بار از خالکوبی من، کوچک آن را به عنوان ممکن است به حال. من پرداخت می شود مرد 50 دلار، و در راه شاد من بود. من مراقبت معصوم از آن، شستشو و قرار دادن لوسیون بر روی آن صورت گرفت.

در حال حاضر، خالکوبی من بود. من به آنچه من تا به حال بود، اما من واقعا می خواستم ققنوس. بنابراین حدود شش یا هفت ماه بعد من تصمیم به رفتن در داخل و آن را. این بار بزرگتر و در پشت من محور بین تیغه شانه ام. این بار من انجام داد هنرمند همسر من به رفته بود. غنی، بزرگ است. نگرش بسیار خوب و بسیار مایل به همکاری با شما برای بدست آوردن آنچه شما می خواهید. من فقط می خواستم به صرف $ 200 تا او آن را به اندازه درآمده است. بعد متوجه شدم که او ساخته شده آن را بزرگتر به طوری که آن را بهتر در پشت من است. این یک علامت واقعی یک هنرمند است و نه یک تاجر است. او مایل به گرفتن ضربه در جیب خود فقط مطمئن شوید که آن را بهتر است. این خال کوبی بطور قابل توجهی بیشتر از آخرین تجربه دردناک ده دقیقه من بود. من در مورد 2.5 ساعت زمان. ستون فقرات و دو طرف ستون فقرات در بافت نرم مناطق بسیار دردناک می باشد. ما به پایان رسید و آن نگاه بزرگ است. من دست ریچ را تکان داد و می دانستم که من به عقب خواهد بود.

خال کوبی بعدی من یک قطعه قبیله ای بود. بله، من می خواهم تقریبا در هر انسان خالکوبی دیگری در این سیاره دارای یک قطعه قبیله ای است. این شانه چپ من با خطوط گسترده فراگیر پوشیده شده است. این یک نقطه خیلی بیشتر دلپذیر از پشت به خالکوبی می شود. من واقعا هیچ دلیل خوبی برای گرفتن این خالکوبی غیر از این واقعیت است که من راه آن نگاه را دوست داشت و من می خواستم به خال کوبی دیگر. آن را به من هزینه 150 دلار و غنی در حال حاضر هنرمند خال کوبی رسمی من است.

خال کوبی بعدی من از دست دادن و غم و اندوه به دنیا آمد. هنگامی که پدر بزرگ من فوت کرد، من می خواستم چیزی به او و مادر بزرگ من که یک سال قبل از گذشته بود به یاد داشته باشید. من غنی گفت ایده من، یک فرشته با بال گسترش و دست از، ایستاده بر روی یک بلوک با نام خانوادگی من و تاریخ آنها درگذشت. ما صرف چند ساعت کشیدن آن و افزایش سرعت آن را به رضایت من است. آن را بزرگ، در حدود 13 اینچ قد بلند، شش اینچ در سراسر بود و آن رفتن درست در زیر ققنوس من شد. من به دنبال به جلو به یکی دیگر از نه خال کوبی بازگشت، اما من برای ایجاد یک بنای یادبود پایدار برای پدربزرگ و مادربزرگ من مشخص شد. در حدود 2 ساعت و 15 دقیقه زمان. بسیار، بسیار دردناک بود. من فکر می کنم قاب خود را از ذهن تا به مقدار زیادی برای انجام با مقدار درد شما احساس می کنید. من هنوز هم ناراحت پدربزرگ و مادربزرگ من بود، و پشت پایین تر است و حتی بدتر از بالا. من نهایت احترام برای دختران که به خالکوبی بر روی کمر خود را. این یک قدم زدن در پارک نیست. در پایان من تقریبا در اشک بود، اما پس از آن غنی گفت که او انجام شد. من گرم بود! پسر بچه، و نشئه بود که من در آینه نگاه کرد. شگفت انگیز بود. غنی با توجه آن بیرون آمد و همچنین بسیار خوشحال بود.

بنابراین پس از یک تجربه دردناک و نه من در زمان یک بیت از یک استراحت از گرفتن خالکوبی، اما دیر یا دوم است که اشکال خال کوبی شما گزش دوباره. در حال حاضر من در مورد خالکوبی جدی در گرفتن، بنابراین من می خواستم یک قطعه را به عقب. یک تکه پشت خال کوبی کامل به عقب است. من تا به حال یک ایده از آنچه من می خواستم و اینکه چگونه به ترکیب ققنوس و فرشته را به یک قطعه بزرگ، بنابراین من با غنی نشسته است. ما یک ساعت یک روز زن و شوهر صرف و یک زن و شوهر بعد و با یک ایده واقعا سرد بود. این در حال حاضر مثل ققنوس در حال افزایش بود از فرشته نگاه کرد، بنابراین ما تصمیم گرفت به یک اجرا پایین، سوزش صحنه شهرستان توسط فرشته و موج انفجار نور و رنگ در سراسر ققنوس. بنر بالای با دو خط آخر شعر شکستناپذیر توسط ویلیام ارنست هنلی همه چیز تا فریم. "من استاد از سرنوشت من، من کاپیتان روح من هستم."

همه گفت من فکر می کنم ما را صرف در مجموع 25 ساعت در پشت من در دو یا سه جلسه ساعت به ساعت. تا آنجا که به موضوع درد می رود، آن را افزایش می دهد به شما به عنوان به سمت مرکز و پایین در پشت بروید. همچنین زمانی که من به همسرم به، نیمی از راه را درگیر از طریق قطعه پشت شد، ما تطبیق خالکوبی. عبارت "تسخیر عشق همه" در لاتین روی بازوی چپ ما درست بالای خط پیراهن خالکوبی شد.

این ما را به پروژه فعلی من است. من عاشق خالکوبی، و من متنفر بودم که هیچ کس نمی تواند مال را ببینید. من تا به حال AF *** نشستند پشت قطعه و هیچ کس در کلاس های مهندسی مکانیک من می تواند آن را ببینید. هیچ کس در خیابان می دانست که چگونه خالکوبی مهم به من بود. بنابراین من دیوانه تصمیم بزرگ، من که قرار بود برای به دست آوردن آستین. (A قطعه خال کوبی است که یک بازوی کل را پوشش می دهد، دکمه سر دست به شانه.) من بازوی راست من انتخاب از آنجا که تنها تنهایی شکستناپذیر در بالای شانه ام ناخوانا تکیه شد. ایده برای خال کوبی از نقاشی هربرت دراپر، ضجه و زاری کردن برای ایکاروس آمد. غنی ساخته شده تغییرات معدودی را در آن، و ما شروع شد. بازوی بسیار کمتر دردناک از پشت. این جلسات بسیار ساده تر از جلسات پشت قطعه من. بنابراین، من حدود 17 ساعت را به آستین من هستم، و در حدود 13 برای رفتن.

در اینجا خلاصه ای از آنچه که من در تجارب خالکوبی من آموخته است:

1. بزرگتر بهتر است. آنها نه تنها در تلاش به پول بیشتری را خاموش از شما. بخش های بدن شما بزرگتر از شما فکر می کنم، و قرار دادن یک اینچ با یک اینچ خال کوبی در وسط دریایی از پوست است که نمی نگاه به خوبی به عنوان یک تصویر بزرگ زیبا که پر کردن فضا. همچنین، هنرمند قادر به اضافه کردن جزئیات بیشتر خال کوبی بزرگ خواهد بود.

2. آن را به شما مقداری پول هزینه. من هزاران در تتو من صرف کردم، اما در دراز مدت، آنها ارزان تر از هر چیز دیگری شما می خرید . آنها تا ابد!

3. شانس هستند شما می خواهید برای دریافت دیگر بعد از شما برای اولین بار است. من نمی دانم چرا، اما همه من همیشه به صحبت می گوید که خالکوبی می اعتیاد.

4. می دهد؟ فلش. از چیزی اصلی و خود را فکر می کنم. یک ایده کلی و سپس هنرمند خود طراحی چیزی برای شما داشته باشد. آنها را خوشحال خواهد کرد، و پس از آن شما چیزی هیچ کس در جهان است داشته باشد. را خال کوبی خود را به نوعی معنا، نه تنها "من می خواهم که یک"

5. همه همه تلخه دیگر دیگری همیشه می گوید: تحقیق هنرمند خود، مطمئن شوید که آنها استریل هستند، اه، اه، پس از مراقبت، اه، اه، اه.

بنابراین وجود شما به آن داشته باشد، یک اعتراف معتاد خال کوبی. من امیدوارم که شما یک تجربه خوب با خالکوبی، و من امیدوارم که شما آمده به عشق و تا آنجا که من به شما احترام آنها.

-Andrew

این مطلب ارسال شده است در تاتو 101 . دانلود permalink مشاهده مکالمات .

نظرات مسدود است.