Body Art: No Pain, No Gain

Když jsem se zúčastnil NTA (Národní Tattoo Association) konvence v roce 2000, nebylo tam stánek s dvěma dámami představující společnost pro EMLA krém. Jeden z nich, zvláště, byl zaslechl tlačit tyto výrobky jako jediný způsob, jak jeden mohl přežít tetování. Řekla "hororové příběhy" z bolesti zapojených a povzbudil tetování umělce nosit tyto produkty s cílem získat více zákazníků, které byly strach z bolesti. Chcete-li poslouchat ji, jeden mohl být přesvědčen, že tetování je silně traumatizující zkušenost a mohou být považovány za nic menšího než menší chirurgický zákrok.

Fungují?
Pojďme zvážit, jak Emla funguje. Krém nebo náplast se aplikuje na kůži, a budete muset počkat 30 minut na to, aby projevily. Jakmile se začne pracovat, to trvá pouze asi 30 až 45 minut. Průměrný velké tetování trvá asi dvě hodiny. To by znamenalo, že budete muset: (1) Naneste krém na 1/4 plochy, která bude tetovat. (2) Počkejte 30 minut. (3) Začněte tetování, a zastaví po 30 minutách, kdy se začne zanikat. (4) naneste krém na jinou čtvrtiny území. (5) Počkejte 30 minut. (6) Tattoo tento oddíl na půl hodiny. (7) naneste krém na jinou 1/4 části plochy. (8) Počkejte 30 minut. (9) tetování po dobu dalších 30 minut. (10) naneste krém na poslední čtvrtletí roku tetování. (11) Počkejte 30 minut. (12) A konečně dokončit tetování.

Právě jste se otočil na 2-hodinový tetování do 4+ hodinu projektu.

Nejen to, ale je tu další nevýhodu EMLA krému. Lara White-Carl je spoluvlastníkem Jacksonville Tattoo Studio se svým manželem, Jim "Finster" Carlovi v Illinois. Ona je také zdravotní sestra, a když už mluvíme o EMLA říká, "Nejenže Emla nudné pouze půl hodiny nebo tak, ale i když pocit vrátí, to je šok do systému a nepohodlí cítil před vytetované se stává bolestivé. Bez EMLA by bylo nepříjemné a možná i nepohodlí; vzhledem k tomu, s Emla, vracející pocit je desetinásobné, co by bylo plst bez použití. "

Já jsem nikdy nepoužíval EMLA, ale můj dvanáct-rok-stará dcera dostane krev čerpá IVS pravidelně během návštěvy u lékaře za její diabetu. Jednou jí byla dána možnost použití náplast EMLA snížit bolest IV. Zkusila to, a řekl, že je mnohem víc problémů, než to stálo a nyní dává přednost jen vzdát jakékoli prevenci bolesti, než její krev čerpá.

Co o lidokain injekce?

Přesto, že byste se nemohli dostat tetování bez nějakého druhu prevence bolestí? Co lidokainu? Tato otázka byla položena na vývěskách, a tady je to, co někteří tam členové řekl o něm:

  • "Slyšel jsem, že někteří kluci v obchodě říct, že když dáš EMLA krém na nebo cokoliv jiného, ​​na znecitlivění oblast, která narušuje nebo bobtná pokožku a dělá to těžší udělat tetování. "(susieq846)
  • "Říkám svým zákazníkům [], že by zvýšení ceny o tetování / peircing. Nenechal bych nikoho, ale doktor střílet někoho, kdo se s tímto věci. Také, to nestojí za námahu. Výstřel bude bolet víc než tetování / piercing , a pokud to nebolí, jak víte, že jste stále vytetovat / propíchnout? Opravdu, pokud potřebují šanci získat [tetování], pak pravděpodobně nebudete potřebovat jeden. "(Kittycrazy)
  • "Wow, já si nedovedu představit, pomocí něco k znecitlivění [pleti] pro cokoliv. To je celý smysl tetování a piercing - oni zahrnují bolesti. Já osobně jsem si celkem spěch od bolesti. My endorfiny kop a já skutečně dostat ospalý během mých tetování. Potěšení za bolesti. "(Smilieone)
  • "Každý, kdo nemůže zvládnout bolest nelze zvládnout vážnost získání tetování nebo piercing v každém případě!" (Nipplesnmore)

    Faktem je, získání tetování nebo piercing prostě není tak špatné! Ale to je "právo průchodu", které mnozí považují by měla být vydělal obchodováním s nepohodlí, které mohou jít spolu s ním. Pokud nejste ochotni to udělat, možná tetování nebo piercing, není pro vás to pravé. Pokud opravdu chcete tetování nebo piercing, existují i ​​jiné způsoby, jak můžete "přežít", aniž by jít přes všechny potíže těchto znecitlivující výrobků.

  • Tento záznam byl zaslán v piercingu 101 . Záložka permalink .

    Komentáře jsou uzavřeny.