Jedno tělo Mod do Další

My Tongue Piercing

Vždycky jsem chtěl můj jazyk propíchnout, protože myšlenka poprvé vstoupil mé mysli, pravděpodobně když mi bylo asi 11 let. Já bych prosil a prosil mou matku, aby mě to udělat, ale marně po celá léta.

Když mi bylo 16, nakonec jsem se rozhodl, bylo mi to jedno, jestli moje matka chtěla, abych si to, nebo ne, ona se přes to a miluj mě bez ohledu na malý kousek kovu přes můj jazyk. Takže netřeba říkat, v den, v květnu je můj přítel a já šel proti vůli obou našich rodičů, padělané naše stáří (Udělal jsem falešnou řidiči dovolí, můj kamarád ukradl své sestry ID), a my jsme naše jazyky probodl.

Jako slovo radu, ne falšovat svůj věk, jen počkejte, nebo prosit vaši rodiče více. Většina renomovaných piercing salony vám vědět, pokud máte falešnou ID, pokud se prorazit vás bez řádného ID, bych otázku jejich důvěryhodnost jako profesionální Piercers. * * Naštěstí, můj přítel a já jsem měl dobré zkušenosti s naší piercer a utrpěli žádné škodlivé účinky. Takže, pokud jste přemýšlel, jak dostat falešný ID a získání piercing udělat, zamyslete se znovu, nedávejte se do špatné situace. jen říct svým rodičům, že budete dělat to tak jako tak, a vy byste raději hrát na jistotu, jít do renomované bodcem, který praktikuje dobrou hygienu, a chtěli jejich souhlas.

Každopádně ....
Oba jsme se rozhodli pro 10 g činky, trochu větší než standardní 12g činkou. Postup byl nebolí vůbec. Ani jsem pocit, že jehla projít. Avšak potom, moje ústa se cítil opravdu nepříjemné, ale rozhodně ne nesnesitelné. Nepohodlí ustupoval v asi 3 dny. Teď, mám 8g činku a já stále velmi milují piercing, téměř o tři roky později.

Moje bradavky Piercing

Protože jsem dostal můj jazyk propíchnout předtím v mém životě, věděl jsem, že chci ještě piercing a otáčení 18 nebylo daleko. Nebyl jsem si jistý, co piercing jsem chtěl. Jsem chtěl můj ret probodl, ale byl jsem nerozhodnutý - nechtěl jsem, aby zavřete všechny dveře možností ve vztahu k zaměstnání. Také bych byl zvažuje mít moje bradavky propíchnuté, ale nevěděl jsem, jestli jsem opravdu chtěl vypořádat s léčivou je po dobu 6 měsíců až jeden rok.

Najednou všechno bylo jasné. Právě jsem se otočil 18 a byl jsem v klubu, že jsem jít do pravidelně, mluví s přítelem přítele. Jsem ho znám osobně na více než několik dní a my jsme byli jen diskutovali náhodné věci, které noví známí mluvit. Právě jsem se rozešla se svým přítelem, se právě rozešla se svou přítelkyní, a my jsme zjistili, že kromě ukončení vztahů ve stejné době, oba jsme měli hodně podobností. Žertovali jsme, a řekl: "Hej! jsme tak podobní, bychom se měli vzít. "

Pak téma piercing přišel v rozhovoru. Oba jsme chtěli nové piercingy, a přemýšlel, jak dostat své bradavky propíchnuté, a já jsem řekl, "hej! já taky! "(nemluvě chlap s propíchnuté bradavky je velmi atraktivní pro mě) ... .so, právě tam, a pak jsme si stanovili datum jít dostat naše piercing provést příští úterý, 3 dny později.

To Úterý, jsme se vydali dolů do Infinite body piercing ve Philadelphii, a měli zkontrolovat naše ID, vyplnili formuláře, a čekal na asi 10 minut předtím, než jsme byli povoláni zpět.

Byli jsme pomohli / propíchnutí Kevin. Byl velmi přátelský a on dělal mě cítit pohodlně a uvolněně (musí mít nějaký talent, aby se topless cizinec-female pohodlné!). Piercing pokoj [s] voněl ordinace a byly zřízeny a stejně tak čistá, jak ordinaci. Kevin se zeptal, kdo chtěl jít jako první, a Matt nadšeně zvolal: "ME !!! Budu !! "

Kevin nastavit jeho vybavení (s rukama v rukavicích, měnící rukavice několikrát celou dobu jsme tam byli). On vyčistit Mattův bradavky, označil je s non-toxické Sharpie strážce, dal značku na Matta, zeptal se ho, jestli byl připraven a pokračoval upnout a probodne Mattovy bradavky. Trvalo pravděpodobně méně než 30 sekund, aby prorazit oba jeho bradavek, a zdá se, že to nebude bolet Matta vůbec, a jehla námahy klouzal přes jeho bradavky.

Teď byla řada na mně. Kevin následoval stejný postup se mnou poté, co likvidovat vybavení, kterou používal na Matta a nastavit nové zařízení pro mě. Pečlivě označené obě mé bradavky, když jsem byl ve stoje, a zeptal se mě, jestli jsem byl v pořádku a je připravena jít. Přitiskl mou bradavku a řekl mi, abych se zhluboka nadechl a že on by pronikne na výdechu. OUCH. První bradavky bolet, to nebylo zas tak nesnesitelné. Stejně trochu pocit, jako by měl někdo trochu těžké. Je to trochu šokovalo mě trochu na první, protože jsem se díval / předvídání bolest . Vzal jsem si krátkou přestávku a pak jsem byl připraven na druhou bradavku. Matt mě rozptylovat tím, že mluví se mnou, a já sotva cítil druhá bradavka dostat propíchnout.

Ani jeden z nás nevěděl, co dostává naše bradavky propíchnuté by znamenalo. Teď, myslím, že můžeme uvažovat, že naše první "rande." V současné době, moje bradavky se uzdravil dobře a to bylo téměř rok, protože jsem byl propíchne a Matt a já jsem docela hodně byl neoddělitelný od té doby. Teď jsme žertovali, že jsme se vzali a my jsme dostali prsteny, které to dokazují. :)

-Amy

Tento záznam byl zaslán v piercingu 101 . Záložka permalink .

Komentáře jsou uzavřeny.